Všechny kategorie

Dutý polykarbonátový plech

Škola designu zdi

Čas: 2022-03-07 Hity: 14

Odolnost proti oděru: Po ošetření anti-UV povlakem lze odolnost PC desky proti oděru několikanásobně zvýšit a je podobná jako u skla. Tváření za tepla lze za studena ohýbat do určitého oblouku bez trhlin a znovu řezat nebo vrtat. PC proti krádeži a výstřelu lze slisovat se sklem a vytvořit tak bezpečnostní okna pro nemocnice, školy, knihovny, banky, ambasády a věznice, kde sklo zlepšuje tvrdost a odolnost proti oděru tabule. PC lze také lisovat dohromady s dalšími vrstvami PC nebo akryláty pro tradiční bezpečnostní aplikace.

Ochrana před UV zářením: Ochrana před ultrafialovým zářením, pouze některé jednovrstvé povrchy při dlouhodobém slunečním záření zežloutnou nebo se zamlží. PC deska má vynikající tepelně izolační výkon, který je asi o 16% vyšší než sklo při stejné tloušťce a může účinně blokovat přenos tepla. Ať už se jedná o udržení tepla v zimě nebo o zastavení invaze tepla v létě, PC deska může účinně snížit spotřebu energie budovy a ušetřit energii.

Protihořlavý výkon: PC deska má dobrou zpomalovač hoření, při hoření neprodukuje toxický plyn, jeho koncentrace kouře je nižší než u dřeva a papíru a je identifikována jako prvotřídní materiál zpomalující hoření v souladu s ochranou životního prostředí standardy. Po 30 s hoření vzorků nepřesáhla délka hoření 25 mm a rozložil hořlavý plyn pouze tehdy, když měl horký vzduch teplotu až 467 °C. Proto se po příslušném měření má za to, že jeho požární odolnost je kvalifikovaná.

Odolnost vůči chemickým látkám může:vynutit žádnou reakci na kyselinu, alkohol, džus, nápoj; mají také určitou odolnost vůči benzínu, petroleji, při kontaktu s 48h se neobjeví praskliny ani neztratí schopnost prostupu světla. Chemická odolnost vůči některým chemikáliím (jako jsou aminy, estery, halogenované uhlovodíky, splachovače barev) je však nízká.

Nízká hmotnost: hustota polykarbonátu je asi 1.29/cm, asi o polovinu lehčí než sklo, například z duté PC desky, jeho hmotnost je 1/3 organického skla, sklo 1/15 ~ 1/12 nebo tak. Dutá PC deska má vynikající tuhost a lze ji použít jako kostru. nízká hmotnost desky PC činí konstrukci bezpečnější a pohodlnější a může výrazně ušetřit čas a náklady na přepravu a stavbu pohárů.

Předchozí příspěvekNevyplněno

Následující příspěvekFasáda nákupního centra