Všechny kategorie

Polykarbonátový reliéfní a vlnitý plech

Květinový pokoj

Čas: 2022-03-07 Hity: 49

Od budoucích návrhů střech až po neprůstřelná okna
Jakmile je požadovaná funkčnost zavedena, polykarbonátové desky nabízejí více možností pro interiérové ​​i exteriérové ​​aplikace, dodal Dr. Benz: "Například lisované klonované vícevrstvé materiály mohou poskytovat dobré izolační vlastnosti podobné trojsklu. Díky své extrémní flexibilitě použití , lisovaný klonový list se snadno formuje, přičemž zůstává pevný a odolný a také překonává mnoho jiných materiálů, pokud jde o svobodu designu." Plech má navíc vysokou UV stabilitu a odolnost proti poškrábání. Pro panely samotné nabízí lisovaný klon stupeň Hygar také extrémně vysoké bezpečnostní standardy a řada je nejen neprůstřelná, ale také odolná proti výbuchu. Tyto vlastnosti jsou zvláště důležité při výstavbě oblastí zákaznických služeb i veřejných budov.

Polykarbonátové desky umožnily odvážnou tvorbu nápaditých designů, jako je letištní terminál Airbus A380, nové nádraží v čínském Wu-chanu a německý pavilon na světové výstavě Expo v Šanghaji 2010. Jako součást nové vysokorychlostní železnice Peking-Hong Kong je stanice Wuhan postavena z vícevrstvých plechů o tloušťce 16-25 mm, které nejenže poskytují moderní vzhled, ale také poskytují sofistikovaný design celé infrastruktuře. Pod 54,000 2 mXNUMX střechou z polykarbonátu vznikla majestátní budova budoucnosti.

Zcela jinou oblastí použití multifunkčních panelů jsou protihlukové stěny na veřejných místech. Po obou stranách dálnice jsou všude šedé betonové zdi určené k ochraně místních obyvatel, ale postrádají určitou vizuální přitažlivost. Wim Van Eynde, globální projektový manažer pro veřejnou dopravu v divizi polykarbonátových desek Bayer MaterialScience, vysvětluje: „Transparentní stěny vyrobené z plechů o tloušťce až 18 mm mohou splňovat všechny příslušné zákonné požadavky a přitom dokonale splývat s okolní krajinou. snadno se používají a jsou cenově výhodné, jsou také šetrné k životnímu prostředí a odolné vůči graffiti a chemikáliím." Speciálně vyvinutá třída zpomalující hoření splňuje přísné požadavky na toxicitu ohně a kouře.

Předchozí příspěvekNevyplněno

Následující příspěvekMall top